Novinky z Tábora – 2012

Středa 25.7.2012

Čtvrtý den, konečně prší, a tak máme čas Vám napsat první zprávu. Náš tábor je skutečně o přežití, (neznalí viz. oblíbený seriál, na kanálu Prima COOL), hned po příjezdu na tábořiště nám, nedovolili ani rozbalit věci, a v tom v čem jsme dorazili, jsme šli do lesa, na první boj o kmenovou imunitu. Tentýž večer byla i noční bojovka, kde jsme bojovali o barvu a název kmene.

Skupina, která v boji o imunitu prohraje, jde večer po táboráku, na kmenovou radu, kde hlasují, kterého ze svého týmu vyšlou na Ostrov vyhnanství, (TeePee, za tábořištěm), první večer skončil na tomto místě Kryštof. Následující den, David Tkáč, třetí den kmen rozhodl o Evě Sysalové, i ona hrdinně zvládla vyhnanství a jako ostatní získala osobní imunitu, která ji zaručuje ochranu před vyloučením dalšího dne, na ostrov vyhnanství.

V úterý, bylo takové horko, že to nemohlo skončit jinak, než vodní bitvou, kdy mokré byly i spacáky a spousta vedoucích. Odpoledne jsme měli bojovku Amazing Grace, kde jsme ušli s každým kmenem minimálně, 5km, sbírali jsme razítka na 50 stanovištích různě po lese.

Dnes ráno, jsme měli naplánovaný výlet do Westernového městečka, ale probudil nás déšť, proto budeme vyrábět, z hlíny, malovat, a získat nějakou imunitu.

Na konec dnešní zprávy, hlásíme, že jsme všichni v pořádku, až na pár klíšťat, odřenin a drobných sečných, bodných, a řezných které jsme hravě zvládli za pomoci naší zdravotnice Krysi (Ester).

Některé fotky, a možná i nějaké videa, budeme postupně přidávat, v průběhu tábora, zde je již první fotogalerie

 

Komentáře nejsou povoleny.