***Vánoční vigilijka***

Tak je za námi tradiční vánoční vigilijka, která byla letos plná překvapení i již tradičních dobrot.

Některé tradice je holt třeba dodržovat, vždyť ty palačinky jsou každý rok tak dobré! A kdy jindy si můžete vybrat z tolika různých příchutí a variant, jako třeba karamelová, ovocný mix, topingová šleha, pribiňáček (ehm, někteří vedoucí si „pochutnali“ aji na tzv. fazolové bombě … jestli to bylo dobrovolně, to nevíme…).

Také jsme si opět hráli, prohlídli jsme si fotky z akcí celého roku. Těch bylo! Jsme ani nevěřili, kolik jsme toho za ten rok stihli! Další novinkou byl tzv. „fotokoutek“, kde jsme se mohli vyfotit s opravdu legračními rekvizitami. Ale to vám nebudu vyprávět, však brzy zde najdete fotogalerii, kde ty výtvory uvidíte sami! ;-)

No a opravdovou třešničkou na dortu byla čokoládová fontána, ale pozor, letos poprvé bílá!!! To byla dobrota!!! Však aji rodiče vyzkoušeli, když se pro nás sjížděli a záviděli nám, že nemohli ochutnat více.

Letošní vigilijka se opravdu moc povedla, děkujeme Pánu za to, že jsme toho za celý rok mohli prožít opravdu mnoho a mnoho a že nás chránil na všech akcích.

Těšíme se na další!!! 🙂

 

Komentáře nejsou povoleny.