Schůzka 12.4.2014 aneb ringoodpoledne

Slunce svítí, ve vzduchu je cítit jaro, nad hlavou nám krouží nějací divní tvorové, a my stavíme na kousku trávníku síťku na ringo. Ještěže nejde o žádný okresní  přebor, naše provizorní síť je vhodná jen pro nás, Oldřichovické.

Po krátkých, intenzivních chvalách nás Pavča zavedla do 20. kapitoly 2. hnihy Královské. Dozvěděli jsme se, že v Judsku po nějaký čas kralovat jakýsi Chizkiáš, o němž je prý napsané „že mezi všemi judskými králi před ním ani po něm nebyl nikdo jako on“. Děcka bystří uši a čekají na další zajímavosti ze života tohoto velikána. Mimo jiné se mu podařilo  udělat velkou duchovní očistu v Izraeli a obnovit bohoslužby. Dokonce byl zázračně uzdraven, Bůh mu přidal 15 let života. Pavča nás varovala, před slabou stránkou krále Chizkiáše – pýchou. Povzbuzeni slovem, které nutí k zamyšlění nad sebou samým, vyrážíme ven.

Vzduchem lítají dva žluté, gumové kroužky,  pokřiky typu : „mám“ , „nemám“, „proč jsi to nebral“, „ty kráso“,… Trénujeme ringo celé odpoledne, chceme vyhrát letos ten dort a  bez něj domů nejedeme.

Podívejte se na fotky z dnešního odpoledne.

Tým RR Old

DSC_0443DSC_0434 DSC_0430 DSC_0447 DSC_0449 DSC_0452

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.