Schůzka 26.4.2014

Dopolední  děštivé počasí zahnalo slunce, které se někdy kolem poledne prodralo přes husté mraky. Bylo zvláštní, jak se všichni modlili za krasný den, když jsem si na vlastní kůži zkusila, jaké bylo dopoledne studené a mokré. No nic, lidé rychle zapomínají.

Naši pozornost zaujal dobrý judský král, Jošiáš tím, že když se k němu dostala zvláštní Kniha, tedy Boží slovo, tak nejenže činil pokání, ale Boží slovo považoval za natolik závažné, že sám osobně předčítal Boží slovo všemu lidu v zemi. Viz. 2. Královská 22 – 23. kap.

Moc chceme letos vyhrát Ringoturnaj a tak je nutné se pořádně připravit. Pro ty méně nadšené do ringa byl připraven Kriket. Musím říci, že „kriketoví“ si to opravdu užili.  Unaveni ringem jsme toužili po změně. Postavili jsme branky, a plastové hokejky honili žlutý míček ve snaze dostat jej do brány. Míčku se moc nechtělo. Hrát podle pravidel nemělo smysl, rozhodčí by v jednom kuse pískal „hra vysokou holí“ či „nedovolené bránění“. Dívčí část osazenstva zastoupila ve všem profesionální hráčka florbalu Míša a klukům to hezky natřela. DÍKY MÍŠO!

NA WEB4 NAW EB5 NA WEB 6 NA WEB8 NA WEB7 NA WEB NA WEB1 NA WEB2 NA WEB3

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.