Druhá zpráva – úterý 29.7.2014

Pozdrav z tábora číslo 2 – jsme v pořádku a je to tu super. Pondělí a úterý bylo super počasí a užili jsme si to. Jakmile vedoucí písknou nástup, tak začne pršet. Nástup zkončí a pršet přestane. Sranda. Osobně nás navštívil pan Berousek – majitel cirkusu a pozval nás na představení, tak možná přííští týden budeme mít zajímavý výlet do Sloupu. Prý nám udělá cenu :-).

V pondělí večer jsme měli první táborák. I v nocí je zde velmi teplo, prostě paráda. Po večerce nás vedoucí naháněli do stanů hodně dlouho. Někteří dokonce vyfasovali dlouhodobé OPP (obecně prospěšné práce). Dnes jsme si sami konečně ve kmenech vařili brambory a mokré dřevo nám dalo zabrat. Uvěřili ale všichni. Buchty postupně likvidujeme a jsou moc dobré. Maminky se vyznamenaly. Všechny ostatní zprávy najdete v našem bulváru „Trusiok“. Doufám, že to rozluštíte.

Jo a moc děkujeme za všechny vzkazy.  Všechny dětem večer předáme. N poštu se ale dostaneme možná až ve čtvrtek.

Dnes večer ještě pověsíme další fotečky. Nezapomeňte proto kliknout na následující odkazy:

Fotogalerie Tábor Xenzala č. 2 zde.

trusiokTrusiok č. 2 najdete zde.

 

 

 1. Vali Skalická

  Ahoj Valinko, včera jsem se zase koukala na táborové zprávy a fotky.
  Jsem moc ráda, že se máte dobře.Na jedné fotce Tě sice trhají kámoši při hře na kousky, ale věřím, že jsi celá:-)
  Z táboráku máte skvělé fotky, člověk by si i přisedl, kdyby mohl:-).
  Věřím, že už Ti přišel balíček, a že pleteš náramky:-).
  Mějte se moc krásně, myslím na Vás.Opatruj se a užívej léto:-)
  Pusu mamča 🙂

  Odpovědět
 2. Petra Pohlová

  Ahojky milí táborníci,
  opět vřelé díky za krásné fotečky, komenty a zprávičky. Máte to vskutku vymakané 🙂 Vidím že se opravdu nenudíte a to je skvělé. Doufám že menší děti poslouchají, větší pomáhají a vedoucí jsou ještě stále plní síly a energie. Zvládnout takový „zvěřineček“ to dá zabrat. Paní kuchařky Vám patří obrovské díky že vyvařujete a staráte se o žaludky hladových táborníků…
  Vzkaz pro Sabku Pohlovou: Sabinko myslíme na Tebe a tiše Ti závidíme jak se tam máš krásně a jsi prý šikovná, tak jsme na Tebe hrdí. Buď hodná a užívej si každý den. Zddraví Tě babinky, dědové, taťka mamka a Lenička. Posíláme moc pusinek. Také Dominičkovi Kuchejdovi a Adélce Valoškové.Takže opět táboru třikrát zdar !!! 😀

  Odpovědět
 3. skvělé fotky, jen bych chtěla vědět, jak se jmenuje ta hora harampádí přes, kterou lezete do tee-pee. vzkaz pro všechny vedoucí a celou kuchyň v pátek Vám přijedu uvařit kafé – latté či presso nebo snad ledovou kávu????

  už se těším, co si přečtu zítra.

  Odpovědět

Napsat vzkaz