PODZIMNÍ CHATA 2016

dsc_0354

Naši obvyklou podzimní chatu jsme tentokrát nasměřovali do PZKO v Gutech. Sešlo se nás tam celkem 25 a skvěle jsme si to užili. Téma chaty bylo I´m late aneb teď jsme v troubě…což pro vysvětlenou znamená, že když něco zmeškáme, většinou to pro nás má neblahé důsledky. Bavili jsme se opět o poslušnosti a byli bychom moc rádi, kdyby dětem zůstal v paměti aspoň ždibíček toho, co jsme se jim snažili předat.

V pátek moc času nebylo a tak jsme zvládli zahrát před večerním programem pár her, zabydlet se v pokojíčcích a každou volnou minutu popadnout pálku a hrát ping-pong. V sobotu nás probudilo sluníčko. Dopoledne jsme si mohli vyzkoušet souboj v Labyrintu, netradiční fotbálek se lžící uvázanou u pasu, vyhopsat co nejlepší skóre na taneční podložce a upéct si dobroučké vánoční perníčky. Po odpoledním klidu jsme vyrazili ven si zahrát florbal, ringo a zastřílet z luku. Pak jsme pokračovali v kreativní činnosti a vyrobili jsme si „odlitky“ našich krásných tvářiček.

Po večerním programu nastala netrpělivě očekáváná show – Royal Rangers má talent, a musíme podotknout, že opravdové talenty mezi sebou máme 😀 Děcka nelenily a nacvičily si tanečky, slyšeli jsme báseň i něco ze zpěvu. Ohromně jsme se pobavili a toto vše okořenila skvělá porota. Pak jsme ještě měli večerníček Jak vycvičit draka 2 a hajdy do postelí.

V neděli jsme si zahráli oblíbený parlament, domalovali masky a psychicky se připravili na dražbu, kterou jsme již očekávali od pátku. Byl to zážitek 😀 opět se potvrdilo, že když něco děti chtějí, jdou si tvrdě za svým 😀 Milí rodiče, pokud to děti vydržely a neukázaly Vám, co vydražili, můžete se těšit na pěkné vánoční dárky. Pak rychle oběd, sbalit si svoje věci a šupky domů …. ani nevíme, jak nám to uteklo.

Věříme, že se všem chata líbila a budeme se těšit na jaro.

Fotogalerii najdete zde.

                                                                                                                             dsc_0370  dsc_0388   Tým RR Old

 

Napsat vzkaz