První zpráva z tábora 2014

Milí rodičové, pořátelé a kamarádi.

Posíláme první zprávy z letošního tábora, tedy Xenzala ve Sloupu 2014. Dojeli jsme v pořádku a první den byl ve znamení sluníčka a seznamování. K večeru ovšem přišla prudká bouře, která trvala více než 4 hodiny a pořádně prověřila naši připravenost. Hlavně vedoucí a starší kluky, kteří spí v Teepee. Ještě ráno druhý den byla louka zalitá vodou, nicméně už celé pondělí neprší a tak celý program probíhá bez omezení.

Pomalu se seznamujeme s novými táborníky, vytvořili jsme šest kmenů (dva s menšími dětmi a 4 starší) a zahráli první dvě bojovky v lese.  Žel prozatím houby nerostou. No, snad po včerejším dešti se to zpraví.

Mějte se krásně, zdraví táborníci.

Na nějaké velké focení ještě nebyl čas, přesto první pokusy najdete ve fotogalerii č.1 – zde.

guestbooktrusiokTradičně budeme vydávat necenzurované novinky v táborovém bulováru Trusiok. Ten najdete zde.

 

 1. Lenka Valošková

  Ahojte táborníci Adélko a Vojto:-) Doufám Adi, že už se usmíváš, budu to kontrolovat na fotečkách, tak od ucha k uchu, joo!:-) Zvířátkům doma jsme s taťkou nakoupili dobrůtky a mají se dobře. Užívejte si táboření, déšť ať vás nezlobí a pozdravuji i Sabinku a Domiška. Paa, paa, mamka a taťka.

  Odpovědět
 2. Vali Skalická

  Dobré ráno:-)
  Včera u nás byla neskutečná bouřka, voda se valila všude, tak jsem si představila, jak to muselo vypadat u Vás v neděli….Doufám, že se Vám už něco takového bude vyhýbat:-).
  Včera jsem Ti poslala balík, měl by tam být už dnes, tak se těš:-).
  Artuš byl smutný, že jsem Tě také nepřivezla a když jsem vybalovala Tvoje oblečení z kufru, tak do něj lezl, ležel v něm a očichával…..Chtěla jsem Ti ho vyfotit, ale pokaždé, když jsem se o to pokusila, tak utekl:-)Podrbu ho za Tebe, jo?
  Beruško, měj se moc krásně, užívej si další tábor, poděkuj vedoucím za fotky a zprávy a dávej na sebe pozor,
  Jo, na tábor do Jihlavy jsme dostaly slevu 1500,- super, co?Takže jsem dnes zaplatila a můžeš se těšit:-)
  Pusu mamča:-)

  Odpovědět
 3. Katka Sikorová

  Moc zdravime do Sloupu Aničku a Zuzanku Sikorové,přejeme krásné zážitky na táboru..

  Odpovědět
 4. Marcela Zvrková

  Ahoj Markétko, Míšo, Kubo, Ondrášku a všichni táborníci. Dík za fotečky a doufám, že jste si ten déšť vybrali dopředu a teď už budete mít jen sluníčko. Mějte se moc fajn, je vidět, že se nenudíte a dobrá nálada vám nechybí. Tak si to moc užijte a ať se vám všem daří!!!

  Odpovědět
 5. Petra Pohlová

  Moc děkuji za zprávu jak jste dojeli a za fotky, jste moc šikovní jak jste dali hned info 🙂 Závidím, je vidět že se tam máte krásně 🙂 U nás pršelo až dnes asi dvě hodinky. Vzkaz pro Sabinku Pohlovou: měj se moc hezky, užívej si tábor, moc tě zdravíme a máme tě moc a moc rády 🙂 mamka a Lenička.
  Táboru 3 krát zdar 😀

  Odpovědět
 6. Táborníci, děkuji moc za zprávy a fotky. Aspoň si trochu přičichnu k tomu, jak si tam žijete. Doufám, že moc nezlobíte vedoucí, mějte s nimi slitování a nemučte je a taky buďte hodní na kucharky, jinak vám navaří čočku či koprovku a bude pro srandě. Těším se na další zprávy a fotky.

  vzkaz pro kuchyň: co tam šijete za lumpárny????

  Odpovědět

Napsat vzkaz