RingoTurnaj 2016

Ringo16aJak už je dlouholetým zvykem, i letos jsme se vydali na celostátní Ringoturnaj, který se konal v Křižanově u Velkého Meziříčí. Sestavili jsme báječný tým ve složení Adélka Plevková, Klárka Slowiková, Matěj Byrtus, Šimon Kaleta, Benjamín Skála, Maty Motyka, Mirek a Marek Mikulovi a s dobrou náladou jsme vyrazili směr cílová stanice Křižanov.

Když jsme dorazili na místo, už na nás čekala část naší výpravy, která vyjela dříve a naše oblíbená chata, kterou jsme si hned zabydleli a upravili k obrazu svému :o)

Po vydatné večeři a večerním programu, jsme si společně zahráli Time´s up, hru, která je obdobou oblíbených Aktivit. Hezky jsme se nasmáli a dozvěděli mnoho zajímavých slovních spojení jako např. chlupatý orel :o) Hezky jsme se vyspinkali a hurá na zápasy. Mirečka si nadraftovala přední hlídka z Ostravy a Mareček bojoval společně s přední hlídkou z Rumburka.

My vedoucí jsme si před chatou postavili altán a pustili se do workshopů, které děti zabavily po celou dobu, když zrovna nehrály zápasy. Děti si mohly vyrobit magnetickou tabulku s magnetkama, peněženku z kartonu od mléka, zkusily si šikovnost u opracovávání mastku, ozdobily si kelímky od jogurtu, upletli si chobotničku z chemlonu a vyzkoušeli modelařinu a udělali si letadýlko.

Na večerních programech jsme se mohli dozvědět, že jako správní rangeři máme být správci Božího slova a také to, že modlitba je pro náš vztah s Bohem velmi důležitá. Naučili jsme se také nové písničky, které rozhodně musíme zařadit do našeho repertoáru :o)

Když se setmělo, zahráli jsme si na „schovky“ a užili si u toho spoustu legrace. Zalezli jsme do spacáčků a těšili se na finálové zápasy. Hurá, hurá! Naši borci vybojovali krásné 3. místo a Marek s Rumburkem za nejmladší kategorii 1. místo!

Gratulujeme a jsme na naše děti samozřejmě náležitě pyšní :o) Pochutnali jsme si na krásném dortu, nasedli do aut a plni zážitků hurá domů.  Těšíme se na příští 20. ročník – ringu zdar !!!

Fotogalerii  „Ringorutnaj RR 2016“ nadete zde.

Tým RR

Ringo2016_092 Ringo2016_089  IMGP1404 IMGP1402
 

Napsat vzkaz