Táborová zpráva č.1

Táborová zpráva č.1.
Zdravíme z našeho ztraceného tábora. Tedy tábora „Ztracení“. Po dvou dnech jsme ještě všichni tady, i když trochu špinavější, růžovější a někteří s metry obvazů na posekaných rukách a nohách. To z toho, že jsme včera poprvé vařili sami ve skupinách a bylo třeba se naučit pracovat se sekerou a pilou. Jinak máme nádherné počasí a tak si to užíváme.
První den jsme se rozdělili do kmenů podle, které se jmenují podle známých světových deníků – The Sun, The TIMES, Le Figaro, Global Weekly, China Daily, Mladá Fronta.
První seznamovací hra – „Na princeznu, rytíře a batoh“ byl masakr. To uvidíte na fotkách ve Fotogalerii č.1. Včera jsme hráli vodní soutěže při kterých jsme se pořádně zchladili a zároveň vyprali oblečení – více raději bez komentáře.
Vždy dopoledne a večer si čteme z knížky „Ponecháni na pospas“ – příběh několika mladých lidí, kteří se po naplnění starodávných proroctví ocitli v nenadálé a kritické situaci. Příběh je moc napínavý a inspiruje nás k celodenním hrám a večerním programům.
Dále jsme stihli už dvě lesní bojovky, noční hru a první táborák. Dnes – tedy v úterý, jdeme na bazén do Sloupu, protože na tom sluníčku už to nejde. Poprvé využijeme Online brusle a slavnou |sloupskou cyklostezku k Vlčí skále.
Vaše vzkazy, milí rodičové z webového vzkazníku jsme dětem vytiskli a zveřejnili. Klidně pište dále! Dětí se těší.
Fotogalerii č.1 z Tábora 2013 najdete zde.

 

Komentáře nejsou povoleny.