Táborová zpráva č. 6

Neděle byla ve znamení workshopů. Děti se mohly naučit nabrousit nůž, uvařit si voňavé mýdlo, vyrobit zajímavou svíčku, vymodelovat cokoli z keramické hlíny, zapojit se do soutěže o nejlepšího hráče pexesa, vyrobit svícen ze starých CDéček, vyrobit si vlastní pytlík s čajem nebo záložku do knížky. To nám zabralo celé odpoledne, dokud slunce pálilo jako o život.

Večer jsme si pak zahráli fotbálek – exhibici kluci proti vedoucí. Pochopitelně vyhráli vedoucí 3:0.

K večeru jsme dostali sloní žrádlo, které náramně chutnalo i bezlepkovým specialistům a ládovali do sebe veku jednu za druhou. Dieta-nedieta, hlavně že chutná.

Teplý večer jsme si užili dlouhým zpíváním a vyprávěním u táboráku. Kromě malinkých vydrželi skoro všichni téměř do půlnoci. (Neříkejte to rodičům.)

V pondělí jsme hned po obědě vyrazili na bazén do Sloupu. Kde jsme strávili krásnou chvíli, zahráli volejbal a pořádně se vydováděli ve vodě. Když jsme se chystali k odchodu, bylo okolo 17:00. Takže největší teplo pominulo a my jsme se vraceli auty a na kolečkových bruslích zpátky do tábora.

Táborák jsme tentokrát neměli, protože se k nám blížila silná bouře, zůstali jsme tedy v našem úžasném hangáru. Zpívali jsme dlouho do noci a zahráli i pár her. Přes celý program nás doprovázelo hlasité hřmění a silný vítr. Vše nakonec přešlo a my jsme vyvázli pouze s jednou poškozenou kuchyní. Ráno jsme se probudili do příjemného mrholení, a mohli jsme v příjemném počasí dohrát pár táborových zápasů v ringu, fotbale a vikingských šachách. Tedy podtrženo sečteno rodiče, nemějte strach, máme se úžasně a rádi bychom tady zůstali minimálně ještě týden, je škoda, že nemůžeme.

Těšíme se na Vás a pozdravujeme s pozdravem Tým RR Oldřichovice.

 

Komentáře nejsou povoleny.