Táborové zprávy č.4

Neděle od rána prší, proto nastal odpočinkový režim. Ještě že jsem včera odpoledne stihli koupaliště. Dopoledne jsme hledali pouštní kámen, který se stal následně výbornou melounovou svačinkou.

Houby rostou úplně všude. Dnes ráno velké bedle u táboráku a na cestičce k přístřeškům krásné praváky. Pája zaběhla do lesa pro pár smítek vřesu a dorazila s plnou náručí praváků.

škoda jen že nás ohrožuje angína – po Johance dnes s horečkou odjela zdravotnice Dáša a Matěj. Ještě že zdravotníků máme dostatečnou zásobu.

Tohle je snad poslední negativní zpráva a zbytek tábora i pře dnešní déšť bude v pohodě.

Pár fotek ze soboty a neděle najdete ve Fotogalerii 4 zde.

 

 

 1. Ganczarczykovi

  Zdravíme všechny zdatné táborníky. Děkujeme za nádherné fotky, díky kterým alespoň malinko prožíváme krásné chvilky s Vámi táborníky.Těšíme se na dlouhé vyprávění všech zážitků, dle fotek jich bude velká hromada 🙂 Velkou pusu Nelince posílají mamka, taťka, Kubík i Gings:-) Velké díky pak organizátorům! Užívejte poslední dny a ve čtvrtek na shledanou 🙂

  Odpovědět
 2. Sikorová Katka

  Ahojte všichni táborníci, fotky jsou naprosto perfektní a táborový program na 1*,škoda že mi není 13 hned bych jela taky.. :-).Jen nevím zda by se to líbilo Aničce a Zuzance 🙂
  Speciální pozdrav posílám Lamě,je to pisatelský maisterštyk, tak skvěle a poutavě všechno popsat..
  Moc dííky za vaši práci

  Odpovědět

Napsat vzkaz